Новини Веселинівської селищної ради

Кому потрібно звернутися за перепризначенням субсидії на неопалювальний період

З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде перепризначено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств.

09:01 27.04.2023

Важкий тягар Чорнобильського неба - до 37 річниці катастрофи

Сьогодні виповнюється 37 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Аварії, яка залишається найбільшою катастрофою в історії ядерної енергетики та величезною екологічною бідою світового масштабу.

13:08 26.04.2023

У Пунктів незламності - нові графіки роботи

На виконання протокольних рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Вознесенській районній військовій адміністрації (протокол №11 від 27 березня 2023 року) Веселинівським селищним головою видано розпорядження «Про роботу пунктів  незламності на території Веселинівської селищної ради на весняно-літній період 2023 року» від 14.04.2023 №61р, яким запроваджено новий алгоритм дій пунктів незламності на весняно-літній період 2023 року.

08:55 24.04.2023

Допомога по вагітності та пологах жінкам, які провадять незалежну професійну діяльність, надається за умови сплати внесків

В Україні право на страхові виплати за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (допомога по вагітності та пологах належить саме до таких виплат) мають застраховані особи (Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

09:34 19.04.2023

Шановні жителі  Веселинівщини!

Шановні жителі Веселинівщини!

Вітаємо вас та ваших близьких з наступаючим святом Великодня! Це час, коли в наші серця повертається віра в добро та майбутнє, коли ми знаходимо в собі сили та надію на краще.

11:46 14.04.2023

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

11:05 05.04.2023

Програма «Рука допомоги» повертається

В Україні у 2023 році поновили програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

13:57 04.04.2023

4 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності

Протимінна діяльність – таку назву носить ціла галузь, що включає у себе навчання ризикам та інформування про правила поведінки в районах минулих бойових дій, маркування небезпечних ділянок і складання їх карт, обстеження та очищення місцевостей від боєприпасів, мін або саморобних пристроїв, допомогу постраждалим від підривів.

11:34 04.04.2023