Новини Веселинівської селищної ради

Медичний висновок та електронний лікарняний: що потрібно знати та як отримати?

Це два різних електронних документи, що генеруються та зберігаються у різних державних електронних реєстрах, водночас, тісно пов’язані між собою, оскільки засвідчують факт тимчасової непрацездатності людини.

12:13 17.01.2023

Відповіді на найпоширеніші питання щодо страхових виплат

З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України (ФССУ), а Пенсійний фонд України. У зв’язку з цим, у багатьох українців виникають питання щодо страхових виплат: чи буде держава виплачувати їх далі, куди звертатися за призначенням тощо. Надаємо відповіді на найбільш актуальні питання.

13:30 12.01.2023

Впровадження екстериторіального принципу призначення  субсидій та пільг

Впровадження екстериторіального принципу призначення субсидій та пільг

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг до органів Пенсійного фонду України з 1 грудня 2022 року.

11:59 29.12.2022

ОБЕРЕЖНО!!! СКАЗ!!!

У селах Нововоскресенка та Новий Городок Веселинівської селищної ради зафіксовано два випадки сказу тварин. Це небезпечна інфекційна хвороба тварин і людей. Збудником сказу є вірус, що вражає центральну нервову систему.

14:20 28.12.2022

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією АТ «Миколаївобленерго» 10 січня 2023 року, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

12:10 28.12.2022

До уваги представників готельного бізнесу!

Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) та Українська Асоціація Готелів та Курортів (UHRA) запрошує готельєрів України долучитися до анонімного опитування з метою збору інформації про актуальні проблеми, що турбують готельну галузь сьогодні.

13:51 27.12.2022