Новини Веселинівської селищної ради

Про частоти радіопрограм АТ «НСТУ» в регіонах України

У зв’язку з відключенням електроживлення об’єктів Концерну РРТ через ракетні обстріли РФ, філії Концерну РРТ в першу чергу забезпечують роботу технічних засобів мобільних операторів і роботу цифрових передавачів мультиплексу МХ-1, у якому транслюються програми АТ «НСТУ» «Єдині новини», а також роботу FM-передавачів УР-1 «Перший».

14:10 08.02.2023

Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Головне бажання кожного українців – Перемога. Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день долучившись до нових підрозділів Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

11:05 07.02.2023

До уваги страхувальників - роботодавців, фізичних осіб-підприємців та застрахованих осіб!

01 січня 2023 року набрала чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким передбачено, що саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

13:56 30.01.2023

Як отримати страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та якіпереселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням узв’язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються зарахунок коштів Пенсійного фонду України.

12:03 25.01.2023