Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Веселинівська громада продовжує співпрацю з «Програмою ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»

З грудня 2021 року продовжується співпраця нашої громади з «Програмою ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України», що спрямована на підвищення стійкості місцевих громад та підтримку їх соціальних, медичних та адміністративних послуг.

09:49 21.12.2022

Відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки

Зимові свята люблять і діти, і дорослі.  Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду.

08:25 20.12.2022

Привітання з Днем Святого Миколая

Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

08:11 19.12.2022

Iнформація про місця запланованих  лісогосподарських заходів протягом 2023 року на території ОТГ

У зв’язку з пріоритетною увагою суспільства до проблем охорони, раціонального використання  лісових ресурсів і збереження довкілля державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» надає анонс – інформацію про місця запланованих  лісогосподарських заходів   протягом 2023 року на території ОТГ:

10:14 16.12.2022

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

13:07 14.12.2022

Пенсійне посвідчення в єдиному порталі державних послуг «Дія»

Завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації України та Пенсійного фонду України сьогодні пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку «Дія».

12:32 12.12.2022

Проведені перерахунки пенсій з 01 грудня 2022 року

1. Відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено, що у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, проводиться перерахунок пенсійних виплат.

13:39 08.12.2022