Новини Веселинівської селищної ради

Що робити в разі небезпеки радіаційної аварії

Російські військові продовжують створювати ризики в роботі Запорізької АЕС, вони зберігають посилену військову присутність на місці, зокрема розгорнули бронетранспортери в межах 60 метрів від реактора №5, повідомило 25 серпня Міноборони Великої Британії з посиланням на розвідку. Що робити в разі небезпеки радіаційного викиду й як захистити здоров’я — розповіла експертка Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Міністерства охорони здоров’я Марта Мельник.

18:49 28.06.2023

Постраждалі від сексуального насильства під час війни можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

18:31 28.06.2023

Привітання з Днем Конституції України

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

08:27 28.06.2023

Веселинівці вшанували світлу пам’ять жертв Другої світової війни в Україні

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат, передусім для України. Кожний другий українець, що пішов на фронт, не повернувся з поля бою.

09:33 26.06.2023

До відома суб’єктів підприємницької діяльності. Про надання грантів

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект "Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні".

09:26 22.06.2023

ПРОФІЛАКТИКА ВОДНО-НІТРАТНОЇ МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ У ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

Метгемоглобінемія найчастіше спостерігається у людей, які проживають у сільській місцевості, де поширено використання води із децентралізованих джерел водопостачання (колодязі та неглибокі індивідуальні свердловини).

09:18 22.06.2023

Освітня програма Ukraine Rebuilding Task Force для громадян України, які планують взяти участь в міжнародних проєктах з відбудови та реконструкції України

З 1 червня по 22 серпня 2023 року, Установа у співпраці з Visionest Insitute (Естонія) проводять набір на освітню програму Ukraine Rebuilding Task Force. З детальним описом

12:53 16.06.2023