Турнір з настільного тенісу на кубок особистої першості Веселинівської селищної ради

Дата: 05.06.2023 11:55

03 червня 2023 року на базі Веселинівської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся турнір з настільного тенісу на кубок особистої першості Веселинівської селищної ради.

В змаганнях взяли участь представники селищної ради, поліції, освітніх закладів Веселинового, мешканці селищна, а також гості громади з сіл: Кубряки, Первенець, Мостове та ветерани спорту з м. Вознесенськ. Тож цього дня настільний теніс, не мав ні віку, ні кордонів – настільний теніс об'єднав усіх.

Основною метою та завданням турніру була популяризація здорового способу життя, залучення сільського населення до занять спорту, а також широке використання простих і здорових видів спорту, таких, як настільний теніс.

Із перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за місця переможців.

Багато напружених і яскравих моментів під час матчів, не аби як розбурхали спортивний запал учасників та вболівальників.

Та все ж за результатами активних змагань, рішенням суддівської колегії з-поміж 28 учасників було визначено переможців, ними стали:

Перше місце – РАДКЕВИЧ  Руслан  (ст. Первенець, Подільського старостинського округу Веселинівської селищної ради);

Друге місце – ШМИГЕЛЬСЬКИЙ Станіслав (ст. Первенець, Подільського старостинського округу Веселинівської селищної ради);

Третє місце, після гарячої боротьби з Віталієм ХАРЛАМОВИМ (смт Веселинове),  все ж посів ГРИГОРАЩЕНКО Микола (м. Вознесенськ)

На урочистому закритті турніру переможці та призери отримали грамоти та кубки Веселинівської селищної ради, додавши їх до своїх раніше здобутих перемог.