День визволення: подвигом уславлена Веселинівщина

Дата: 28.03.2023 12:58

28 березня  Веселинівщина  щороку відзначає  День визволення від фашистських загарбників, вшановує героїчний подвиг  і жертовність українського народу, наших земляків  у  Другій  світовій  війні.

У цей день ми згадуємо полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в тій страшній війні. Ця  сторінка  історії  рідного  краю  ніколи не зітреться  з  нашій пам’яті.

З нагоди 79–ї річниці цієї дати у селищі відбулося покладання квітів до пам’ятника героям-богданівцям.

Уже другий рік ми зустрічаємо чергову  річницю визволення від нацистських окупантів із зброєю в руках, сумом та болем в серці кожного з нас, але із непохитною вірою в перемогу. В перемогу над новим окупантом – російською федерацією, в перемогу світла над темрявою, добра над злом, любові над ненавистю.

Багатьом нашим землякам, жителям веселинівщини,  як багато десятиліть тому, знову довелося стати на захист України.

Дякуємо усім  захисникам і захисницям української землі! Слава всім, хто боровся із нацизмом в роки Другої світової війни!  Слава всім, хто виборює  свободу,  незалежність  України сьогодні!   Слава нашим захисникам, які увійдуть в світову історію як   непохитні, нескорені, безстрашні, найсильніші воїни на землі!

Миру, добра, стійкості та міцності духу нам,  надії, непохитної віри в перемогу України!

Вічна і світла пам’ять загиблим!  Слава Україні!  Героям слава!