Новини Веселинівської селищної ради

Вітаємо бронзового призера Чемпіонату Європи

21 травня 2017 року в м. Белград, Сербія пройшов Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед молодших юнаків. Представниками команд з різних країн стали спортсмени, призери чемпіонатів з греко-римської боротьби.

16:25 29.05.2017

Збір канцелярського приладдя для учнів зони АТО

З 18 по 23 травня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, провів благодійну акцію «Збір канцелярського приладдя для учнів зони АТО», яка пройшла за ініціативи Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

14:37 29.05.2017

VІІ Сесія селищної ради

24 травня 2017 року відбулася VІІ чергова сесія Веселинівської селищної ради, у якій взяли участь 22 депутати, були присутні в. о. старост та члени виконкому.

16:15 25.05.2017

Чемпіонат зі спортивного туризму

18 червня команда вихованців Будинку дитячої творчості Веселинівської селищної ради (учні Луб янської ЗОШ) Романчук Микола, Гусар Андрій, Комаренко Олександр, Гусар Ярослав,Зоря Євгенія, Вертегел Надія, Косєнок Дарія та Олійник Тетяна поїхали до Мар’ївського урочища Баштанського району для участі в Чемпіонаті Миколаївської області серед юнаків зі спортивного туризму.

15:26 24.05.2017

Ідентифікація тварин – невід'ємна частина оздоровлення поголів'я  тварин від лейкозу в приватному секторі

Ідентифікація тварин – невід'ємна частина оздоровлення поголів'я тварин від лейкозу в приватному секторі

Нормативно-правові документи Європейського Співтовариства з питань ідентифікації і реєстрації тварин. Постанова (ЄС) Європейського парламенту  і  Ради від  17  липня 2000  року №  1760/2000. Постанова Комісії ЄС від 6 червня 2008 року №504/2008. Рішення Комісії ЄС від 23 листопада 2000 року №2000/678. Директива Ради  (ЄС) від  17  грудня  2004року №  21/2004.

08:49 24.05.2017

Захистимо бджіл від пестицидів

Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період при масових обробках  с/г посівів. Пестициди потрапляють в бджолині сім'ї з нектаром і пилком, в результаті чого забруднюються  кормові  запаси  і товарна  продукція. У  більшості випадків токсикація бджіл відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце хімічних обробок, порушення правил застосування пестицидів, використання небезпечних для бджіл препаратів.

08:44 24.05.2017

Апаратна нарада

22 травня в кабінеті Веселинівського селищного голови, за участі  керівництва селищної ради, в.о. старост та керівників структурних підрозділів, відбулась чергова апаратна нарада.

08:22 23.05.2017