Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

12 сесія селищної ради

   15 вересня 2017 року відбулася 12 чергова сесія Веселинівської селищної ради восьмого скликання на якій були присутні депутати селищної, в.о. старост Токарівського, Порічанського, Зеленівського та Луб’янського стростинських округів, члени виконавчого комітету Веселинівської селищної ради, представники релігійних організацій та представники спорту Веселинівської об’єднаної територіальної громади.

   Першим питанням порядку денного стало питання про створення Служби у справах дітей Веселинівської селищної ради та затвердження Положення про службу у справах дітей і Структури та чисельності  служби у справах дітей Веселинівської   селищної  ради Миколаївської області.

   Не менш важливим питанням порядку денного було рішення про делегування представників від Веселинівської об’єднаної територіальної громади для роботи в складі госпітальної ради Вознесенського госпітального округу. В ході засідання було вирішено, що Веселинівську ОТГ представлятимуть: Жаркова Марина Сергіївна – в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я Веселинівської селищної ради та Богатирьов Віталій Олегович – в.о. головного спеціаліста відділу з питань охорони здоров’я Веселинівської селищної ради.

   Серед іншого в розділі «Різне» депутатами також було розглянуто ряд земельних питань, заяв від громадян та клопотання від релігійної організації.« повернутися до списку новин