Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Конференція Аграної партії

    18 Вересня 2017 року лідер Аграрної партії Віталій Скоцик провів робочу зустріч з виборцями Веселинівщини.

   А 19 вересня представники Веселинівської селищної ради взяли участь у звітно-виборчій конференції обласної організації Аграрної партії, яка відбулася в Миколаєві.

    Під час засідання було обрано нового голову обласної організації, ним став фермер Анатолій Гасюк, який раніше очолював Веселинівську районну організацію та був виконуючим обов’язки обласного голови.

   Лідер партії Віталій Скоцик, який брав участь в роботі конференції, привітав новообраного голову та побажав, аби обласна організація стала настільки ж сильною, як і Веселинівська.

   Анатолій Гасюк наголосив, що першочергові завдання – це розбудова партійних організацій у всій області та участь у виборах.

   Під час звітно-виборчої конференції обрали і заступників голови, виконавчий комітет, мандатну комісію та визначилися  із місцезнаходженням обласної організації Аграрної партії.

   Також Анатолій Гасюк відмітив, що важливим завданням залишається боротьба з грабіжництвом та рейдерством власності фермерів. В області сформована Аграрна самооборона, яка цілодобово на зв’язку і допомагає людям. 

  « повернутися до списку новин