Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

І знову гуляло село…

  Погожого вересневого вечора, на площі біля сільського клубу, порічанці відзначили день народження свого села. З концертною програмою, привітаннями та подарунками до іменинників завітали Веселинівський селищний олова Румянцев О.В., перший заступник селищного голови Свердан В.Г., начальник відділу з питань культури та туризму Веселинівської селищної ради Заворотній В.Б., в.о. старости Харламова Л.М.., а також творчий колектив та колектив художньої самодіяльності Веселинівського Будинку культури.

       

      

   Радо та тепло зустріли гостей мешканці Поріччя, пригощали запашним короваєм та не шкодували долонь для оплесків під час концерту.

    

  Святкова програма була досить насиченою, так ще від обіду біля клубу розташувалися дитячі атракціони, надувна гірка, батути, каруселі та лотереї. Та вже надвечір чудове свято чекало і на дорослих поріччан, на якому вже за традицією було відзначено грамотами та цінними подарунками від Веселинівської селищної ради кращих учнів школи, наймолодшу та найстаршу жительок села, а також подружжя які в цьому році відзначили свої ювілейні родинні дати. Не оминули увагою та нагородили почесними грамотами найактивніших та найзавзятіших мешканців села, які є невтомними помічниками в його розбудові.

       

             

      

    

   На у по завершенню святкового концерту на селян чекали масові гуляння та велика сільська дискотека.« повернутися до списку новин