Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської  області

Перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської області

Управління юстиції надало перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської  області.

10:49 26.07.2021

На центральному стадіоні селища стався прикрий випадок вандалізму

Веселинівці, на жаль, останнім часом зустрічаються з непоодинокими проявами вандалізму. На окремі його випадки навіть не звертають увагу. Втім загалом картина сумна, адже через це селище втрачає свою привабливість. Невідомі заради розваги ламають лавки, урни, псують зелені насадження та квіти на клумбах, стіни розмальовують фарбою.

08:55 22.07.2021

Люди віком 60+ у пріоритеті вакцинації від COVID-19!

Люди віком 60+ у зоні ризику тяжкого перебігу та госпіталізації від COVID-19.  Збірник запитань про вакцинацію для літніх людей допоможе уникнути некоректної інформації, побоювань та страхів щодо щеплення. Читайте збірник за посиланням:  bit.ly/elderly_vaccination

14:27 13.07.2021

Я на Петра родився. І мій дідусь ще й дуба посадив, щоб день цей у віках не загубивсь – зустріч до 85-річчя від дня народження А.В.Харлановича

На базі агротуристичного комплексу «Кременівський страус» відбулася душевна зустріч родини, друзів, колег та знайомих відомого земляка-поета Анатолія Харлановича. Через рослинного двійника – 85-літнього дуба зібрання ніби з’єдналося з душею автора. Читаючи вірші та ділячись своїми спогадами, торкаючись загрубілих зморшок його кори, присутні ніби повернулись у дитинство поета, пригадали зізнання та роздуми славетного сина веселинівської землі.

11:57 13.07.2021