Я на Петра родився. І мій дідусь ще й дуба посадив, щоб день цей у віках не загубивсь – зустріч до 85-річчя від дня народження А.В.Харлановича

Дата: 13.07.2021 11:57

На базі агротуристичного комплексу «Кременівський страус» відбулася душевна зустріч родини, друзів, колег та знайомих відомого земляка-поета Анатолія Харлановича. Через рослинного двійника – 85-літнього дуба зібрання ніби зєдналося з душею автора. Читаючи вірші та ділячись своїми спогадами, торкаючись загрубілих зморшок його кори, присутні ніби повернулись у дитинство поета, пригадали зізнання та роздуми славетного сина веселинівської землі.

Керівник шкільного музею  Вознесенської ЗОШ №8 Ірина Щупак висловила подяку організаторам зустрічі: заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчихорганів ради Інні Долгокеровій, керівнику управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради  Інні Павлюк, директору історичного музею Юрію Буриму, керівнику історико-краєзнавчого гуртка Будинку дитячої творчості Сергію Шепеті, директору дитячої бібліотеки Галині Сєвач, бібліотекарю читальної зали Людмилі Гордович та ін.

На зустрічі була дружина Анатолія Васильовича – Марія Іванівна Харланович.

Довідково:

Анатолій Харланович — відомий на Миколаївщині поет, член Національної спілки письменників України, лауреат літературно-мистецької премії імені Миколи Аркаса в номінації «Розвиток народної художньої творчості».

Анатолій Васильович Харланович народився 12 липня 1936 р. у селі Кременівка Веселинівського району у родині військовослужбовця. У 1954 р. закінчив Веселинівську середню школу, після навчався в Одеській школі морського навчання, Одеському військовому зенітно-артилерійському училищі. У 1966 р. закінчив юридичний факультет Одеського державного університету ім. І. І. Мечнікова. З 1972 по 1995 рр. працював головним юристом управління сільського господарства і продовольства Вознесенської районної державної адміністрації, а з 1996 р. – викладачем-методистом правових дисциплін у Вознесенському коледжі Миколаївського державного аграрного університету.

Перші вірші були надруковані у 1950 р. на сторінках веселинівської районної газети «Зоря», з 1974 р. почав публікуватися на сторінках вознесенської районної газети, миколаївських обласних газет: «Південна правда», «Рідне Прибужжя», всеукраїнських журналів: «Вітчизна», «Кур`єр Кривбасу».

Перша збірка поезій «Осенний подснежник» побачила світ у 1990 р., згодом вийшли книги «Слепая любовь» (1991), «Аритмія» (1993), «Таврійський полин» (1994), «Золоте відлуння» (1998), «Сонце опівночі» (2000), «Рапсодія степу» (2001), «Сповідь» (2008). Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису