Новини Веселинівської селищної ради

Шановні підприємці!

Ваше професійне свято – День підприємця - це приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за високий рівень професіоналізму та здатність досягати мети.

15:04 02.09.2021

Для школярів громади пролунав перший дзвоник

Свято Першого Дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік в школах. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповненні і веселощами, і важким навчанням.

15:36 01.09.2021

Щодо дотримання вимог законодавства України щодо безпечності харчових продуктів (запровадження системи НАССР) для закладів роздрібної торгівлі

Закон України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (надалі Закон №771) визначає вимоги та відповідальність всіх операторів ринку, у межах їх діяльності, за безпечність харчових продуктів.

14:52 01.09.2021

На території Миколаївської області  розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

На території Миколаївської області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин

На території Миколаївської області епізоотична ситуація щодо сказу тварин залишається напруженою, питома вага зареєстрованих випадків припадає на диких та бродячих тварин (лисиці, безпритульні коти і собаки).

14:43 01.09.2021

Про законодавчі вимоги щодо проходження професійної атестації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи) будинків»

Асоціація управителів житла активно працює над формуванням і розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.

08:38 31.08.2021

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Бої за Іловайськ та подальший відступ із так званого «Іловайського котла» — один з найтрагічніших та кривавих епізодів війни на сході України у другій половині серпня 2014 року.

16:13 28.08.2021

ЗНИЩЕННЯ АМБРОЗІЇ

Веселинівська селищна рада  звертається до мешканців Веселинівської територіальної громади, підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання щодо обов’язкового косіння трави та не допущення заростання високою травою, бур’янами  та чагарниками власних та прилеглих територій. Зараз сезон активного росту амброзії. Амброзія полинолиста — однорічна яра рослина за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розмірами і формою листків нагадує полин гіркий (звідки і назва полинолиста).

15:22 27.08.2021