Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

На Миколаївщині реалізовуватимуться заходи щодо протидії використанню праці іноземців та осіб без громадянства без трудового договору

На робочій нараді в Управлінні  Держпраці у Миколаївській області визначено план спільних заходів щодо контролю роботодавців, які застосовували у 2020 році - І кварталі 2021 року працю іноземців та осіб без громадянства на підставі відповідного дозволу, але при цьому інформація про виплату заробітної плати та сплату ЄСВ стосовно іноземних найманих працівників відсутня.

16:38 01.11.2021

Прикрий випадок

Нещодавно ми дякували підприємцю Оксані Циганець за подаровані хризантеми для центральної клумби біля адмінбудинку.

16:10 01.11.2021