Веселинівці вшанували світлу пам’ять жертв Другої світової війни в Україні

Дата: 26.06.2023 09:33

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат, передусім для України. Кожний другий українець, що пішов на фронт, не повернувся з поля бою.

В цей день, 22 червня, веселинівці хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника героям-богданівцям згадали про тих, хто своєю кров’ю відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Ми зберігаємо пам'ять про тих, хто подарував нам майбутнє, адже мир 1945-го був завойований занадто великою ціною.

Нажаль, сьогодні Україна знову втрачає своїх відважних синів та дочок, які захищають нашу державу. Від рук і зброї російського агресора руйнуються міста і села, гинуть мирні громадяни. Весь цивілізований світ зробив висновки з подій Другої світової і лише наш ворог залишився в історичній прірві з поглядами дикунів та варварів.

А ми пам’ятаємо, ми сумуємо. І будемо свято передавати цю пам’ять іншим поколінням.