Новини Веселинівської селищної ради

Схилімо голови в День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

1933 рік. Найчорніший час в історії України. В світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Тривалий час 1933 рік називали одним з найсприятливіших в радянській історії. А навесні цього ж року в Україні помирало 25 тисяч людей щодня, 1000 — щогодини, 17 — щохвилини. Всього жертвами голоду за неповними даними стало від 7 до 10 млн. чоловік, з них 3 мільйони — діти.

19:08 27.11.2021

Ситуація з опаленням у Веселинівській лікарні

19 листопада 2021 року на останньому позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  при виконавчому комітеті селищної ради розглядалася ситуація,  що склалася в  КНП «Веселинівська центральна лікарня» Веселинівської селищної ради.

16:31 24.11.2021

Щорічна акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:25 24.11.2021