Новини Веселинівської селищної ради

З Днем Cвятого Миколая, дорогі Веселинівці!

Це світле, добре, багатолюдне й веселе свято Дня Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє.

11:31 17.12.2021

Інформація від АТ «Миколаївобленерго»

За інформацією Філії Веселинівського району АТ «Миколаївобленерго» в грудні 2021 року, у зв’язку з ремонтними роботами, по Веселинівській громаді буде проведено планове відключення електроенергії.

16:19 16.12.2021

Веселинівська громада стала партнером «Програми ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»

Сьогодні Веселинівська громада разом із іншими громадами Миколаївської області долучилася до урочистого підписання в онлайн форматі Меморандуму про Співпрацю у рамках проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України».

14:10 16.12.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС  «НОВОРІЧНА МРІЯ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА МРІЯ»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

15:01 15.12.2021

Гід з державних послуг - портал з інформацією про державні послуги в Україні

Міністерство цифрової трансформації України запустило “Гід з державних послуг” – єдиний інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

15:48 14.12.2021

14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібно відзначати цей день, якщо є 26 квітня - Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Справа в тому, що 30 листопада 1986 р. було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

10:38 14.12.2021