Новини Веселинівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті, які потрібно знати веселинівцям

Випадки травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість їх сталися в результаті порушення громадянами «Правил безпеки на залізничному транспорті Україні» та «Правил поведінки громадян на залізничному транспорті», а саме: переходу залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка і висадка під час руху поїзда, переїзд залізничних колій при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації, перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту та інші.

12:13 15.02.2022

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - дата виведення радянських військ з Афганістану – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 33-ю річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

08:03 15.02.2022

До уваги закладів охорони здоров’я та профспілкових організацій медичних працівників Миколаївщини - інформація від управління Держпраці

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», вимоги якої  застосовується з 1 січня 2022 року передбачено збільшення базового розміру нарахування заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці. Збільшення заробітних плат має бути диференційованим  з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи та відбуватися в межах фонду оплати праці.

10:23 14.02.2022

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – НОВА СУСПІЛЬНА НОРМА

В Україні активно проводиться політика безбар’єрного суспільства, спрямована на створення умов для рівного доступу до всіх можливостей громадян з тимчасово чи постійно обмеженою мобільністю, людей з інвалідністю, батьків із візками, людей на візках тощо. Фактично відбувається формування суспільства без обмежень, в якому забезпечуються рівні права та можливості для усіх людей без виключення.

08:39 14.02.2022

Про почесне звання України «Мати-героїня»

Головне управління Національної соціальної сервісної служби в Миколаївській області доводить до Вашого відома, що відповідно до статті 10 Закону України «Про державні нагороди України» почесне звання «Мати-героїня» є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за визначні заслуги перед Україною.

13:59 01.02.2022

З 1 січня 2022 року змінилась вартість легкового автомобіля, з якої сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування

Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачується підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, а також фізичними особами, які набувають право власності на легкові автомобілі при першій державній реєстрації автомобіля в Україні в територіальних органах з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України, у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля:

08:28 27.01.2022