Новини Веселинівської селищної ради

Вклонися, моя Україно, тим людям величним і скромним

Дата створення: 23:00 08.05.2017

Нам треба об’єднатись воєдино,

Шановні жителі Веселинівщини!

Дата створення: 20:49 07.05.2017

Дорогі ветерани та учасники Другої світової війни!

ПРО ЗНО 2017

Дата створення: 21:53 04.05.2017

Залишилась позаду процедура реєстрації на пробне та основне ЗНО-2017. Попереду - тривожне очікування початку процедури ДПА-ЗНО. Адже у цьому році для випускників загальноосвітніх навчальних закладів  результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет випускники обирають самостійно.

Маскувальні сітки для зони АТО

Дата створення: 11:57 28.04.2017

Учні Веселинівської гуманітарної гімназії ім. Б.М. Мозолевського та Михайлівської ЗОШ освоїли новий вид активної допомоги українській армії – сплели маскувальну сітку для військових у зоні АТО. Робота, хоч і не складна, та потребує великої зосередженості та згуртованості, а запал і завзяття з яким, мов маленькі мурашки, працюють школярі, показує, що у нас, в нашій країні, в нашій громаді росте покоління справжніх патріотів. Діти переконані – їх сітка буде служити оберегом для воїнів.

Повір у себе і в тебе повірять інші

Дата створення: 15:41 27.04.2017

Нарада освітян

Дата створення: 09:35 27.04.2017

26 квітня в приміщенні Будинку дитячої творчості відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради, проведено нараду з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів громади. В засіданні також взяли участь Веселинівський селищний голова Румянцев О.В, заступник селищного голови з гуманітарних питань Долгокерова І. О., провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковбасинська Т. М..

Яскраві речі для нашої малечі

Дата створення: 08:53 27.04.2017

Гра для дитини – це спосіб пізнання світу, через гру дитина вчиться жити, а на майданчиках для ігор діти розвиваються фізично, спілкуються між собою, знаходять нових друзів.

Поділилися досвідом

Дата створення: 08:41 27.04.2017

25 квітня Веселинівський селищний голова Румянцев О.В., на запрошення директора Центру розвитку місцевого самоврядування Миколаївської області Валентина Бойко відвідав Новоодеську РДА, де відбулось засідання «круглого столу» з питань децентралізації влади. Ініціатором даного заходу став народний депутат Андрій Вадатурський, який розцінює засідання як необхідну практичну і методологічну допомогу, яка має стати стимулом для активізації  процесів об'єднання територіальних громад.

На Веселинівщині продовжили опалювальний сезон

Дата створення: 09:57 21.04.2017

Виконавчий комітет Веселинівської селищної ради оперативно прийняв рішення в терміновому порядку продовжити опалювальний сезон у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах у період з 18 квітня 2017р. по 23 квітня 2017 року включно.