Новини Веселинівської селищної ради

Шкільний автобус для Колосівської ЗОШ

У четвер, 31 серпня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, спільно з депутатами облради, передав 5 шкільних автобусів загальноосвітнім навчальним закладам Миколаївщини.

11:40 01.09.2017

Свято першого дзвоника

В усіх школах Веселинівської селищної ради 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника. Воно особливо хвилююче для тих, хто вперше переступає шкільний поріг.

10:12 01.09.2017

Конференція освітян

29 серпня 2017 року в сесійній залі Веселинівської районної ради відбулася конференція педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів Веселинівської селищної ради.

10:41 31.08.2017

UHBDP. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва продовжується

15 серпня  відбувся тренінг, який був ініційований партнером проекту, благодійним фондом «Ласка», для користувачів КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради. Учасниками тренінгу стали виробники плодоовочевої продукції , що бажають зробити успішні кроки від хобі до бізнесу, а також ті виробники, що вже мають  власну справу у сфері плодоовочівництва.

13:21 29.08.2017

Їх немає, але вони з нами

Продовжила свою ходу по Веселинівщині тематична передвижна виставка «Їх немає, але вони з нами», присвячена нашим землякам – воїнам, загинувшим в зоні АТО. Зупинилася вона в  селі Нововоскресенка і була присвячена третій річниці загибелі Артура Фігурського – уродженця села.

09:07 29.08.2017

Як Зелене День народження святкувало.

У селі Зелене, що на Веселинівщині відсвяткували День села. Гуляли у суботу, 26 серпня.  Багато люду прийшло на святкування Дня народження рідного села і не лише мешканці Зеленого, сюди приїхали й гості із сусідніх сіл, щоб привітати сусідів та порозважатися.

20:32 27.08.2017

І знову день народження!

Чергову річницю заснування відзначило ще одне село, яке увійшло до складу Веселинівської об’єднаної територіальної громади – це маленьке, мальовниче село Градівка.

14:13 26.08.2017