Новини Веселинівської селищної ради

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Сьогодні веселинівці з нагоди Дня пам’яті та примирення та 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поклали квіти до пам’ятника воїнів-богданівців та вшанували пам’ять жертв війни хвилиною мовчання.

11:30 08.05.2022

Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи Співдія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством  з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

09:12 29.04.2022

Про заборону вилову риби

На період масового ходу і нересту риби на період з 1 квітня до 30 червня 2022 року включно ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

15:14 25.04.2022

До уваги бджолярів!

Інформація від Вознесенської військової адміністрації для пасічників нашої громади, щодо перевезення пасік в умовах військового стану:

09:43 21.04.2022