Новини Веселинівської селищної ради

Звертаємо увагу щодо припинення розподілу та постачання природного газу

В зв’язку із проведенням ремонтних робіт Миколаївським лінійно-виробничим управлінням магістральних газопроводів з 8-00 год. 16 серпня 2022 р. буде припинено транспортування природного газу всім категоріям споживачів через ГРС Веселинове: смт. Веселинове, с. Поділля, с. Бондарівка, с. Новопавлівка, с. Виноградівка, с.Миколаївка, с. Степанівка, с. Урсолівка.

11:42 15.08.2022

Як дистанційно змінити спосіб виплати пенсії?

Змінити спосіб отримання пенсійних коштів з Укрпошти на банківську картку та навпаки можна не лише особисто у відділеннях Пенсійного фонду, а й онлайн. Зробити це можна в електронній формі через вебпортал електронни послуг. Як змінити спосіб виплати пенсії?

10:25 11.08.2022

Інформація щодо порядку надання  мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

Інформація щодо порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

01.07.2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу», якою затверджено Порядок надання  мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

10:24 11.08.2022

Можливість вибору способу виплати для отримання військових пенсій

З 1 липня набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 19.06.2022 № 2314-IX, зокрема, внесено зміни до ст. 52:

08:21 10.08.2022

ПРОГНОЗ фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських культур у господарствах Миколаївської області на серпень 2022 року

У липні спостерігалася нестійка погода, в окремі дні протягом місяця спостерігалися грозові дощі різної інтенсивності.

08:58 03.08.2022