Веселинівці вшанували пам`ять захисників України
29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Саме в цей день у 2014 році, сотні наших захисників у соняшникових полях під Іловайськом поклали свої життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. За проханням ветеранів 29 серпня ми згадуємо не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й усіх захисників та захисниць України, які загинули відстоюючи нашу незалежність.
Дев’ята річниця тяжких боїв на Сході України зібрала біля стели загиблим воїнам Храму Первоверховних Апостолів Петра і Павла керівництво та працівників Веселинівської селищної ради, працівників ІІ відділу Вознесенського РТЦК та СП, родини наших Героїв, учасників АТО/ООС та громадськість.
Під час мітингу-реквієму настоятель Храму Первоверховних Апостолів Петра і Павла Отець Микола справив панахиду за померлими, присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до стели.