Привітання Веселинівського селищного голови з нагоди Дня Української Державності

Дата: 27.07.2023 12:25

З Днем Української Державності, веселинівці!

Цьогоріч ми вруге святкуємо дату, яка нероздільно пов’язана із тисячолітніми традиціями, з історією України, з нашим прагненням свободи та самостійності.

Українському державотворенню – не 30, як дехто звик вважати, а понад тисяча років. Тисяча років історії, характеру та української самобутності. Своїм корінням наше державотворення сягає часів заснування Києва. Міста, з якого почалася велична історія нашої могутньої держави.

Відзначаючи сьогоднішню дату, українці засвідчують повагу до свого минулого і сьогодення, до рідної землі, наших звичаїв та традицій. Повагу до видатних постатей, відомих представників нашої національної еліти – борців за незалежність України, яку відстоювали українці всіх часів. Нашим пращурам довелося здобувати право на вільне життя. Це ж відбувається і зараз: українські захисники мужньо боронять державу, відстоюють її суверенітет та волю для кожного з нас.

Після всіх викликів, які випали на долю українців, всього, що довелося пережити країні за останні дев’ять років війни на Донбасі, сімнадцять місяців повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації – ми нізащо, ніколи й нікому не віддамо свою свободу.

Слава нашим захисникам!
Слава Україні!
Зі святом!

Веселинівський селищний голова                                        Олександр РУМЯНЦЕВ