Веселинівці стали переможцями «Кубку Нескорених» по футболу

Дата: 12.07.2023 11:03

У суботу, 8 липня, на стадіоні смт. Арбузинка відбувся другий етап турніру «Кубок Нескорених» у категорії U-17 (2006-2007 рр.н та три гравці 2005 р.н.).

За підсумком видовищних та завзятих ігор місця турніру розподілились наступним чином:

1 місце – ДЮСШ смт Веселинове;

2 місце – VICTORY (м. Первомайськ);

3 місце – МДЮСШ м. Новий Буг;

4 місце – ДЮСШ смт. Арбузинка.

Призери були нагороджені медалями, а переможець турніру ДЮСШ смт Веселинове – головним кубком. Також нагороди – індивідуальні статуетки та футболки з емблемою турніру — отримали і кращі гравці команд.

Поздоровляємо команду з перемогою! Дякуємо тренеру Олександру Кушніру за підготовку футболістів та батькам за всебічну підтримку!

Величезна вдячність захисникам і захисницям за можливість жити у вільній країні

Турнір відбувається за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області, Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.