Звернення селищного голови

Дата: 04.05.2023 09:29

Шановні Веселинівці!

Під час воєнного стану наша країна потребує неабиякої підтримки. Звертаюсь до всіх жителів громади із закликом подбати про благоустрій населених пунктів селищної ради,  а саме: наведення належного порядку на наших вулицях, у парках, скверах та прилеглих до будинків територій.

Разом ми можемо зробити наші населені пункти кращими. Саме тому запрошуємо усіх жителів громади, депутатів, керівників підприємств, установ і організацій та їх працівників, незалежно від форми власності, а також гостей громади та тимчасово переміщених осіб, долучитися до весняної акції «За чисте довкілля» та відновити практику проведення санітарних днів по прибиранню прилеглої і закріпленої території.

Прошу всіх керівників установ, підприємств, організацій, жителів подбати про благоустрій та впорядкування підвідомчої території, кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знаку, могил наших славних предків з дотриманням заходів безпеки  під час воєнного стану. Не залишайтесь байдужими!

Зичу всім натхнення, успіхів, самоорганізованості, самоповаги, задоволення від результатів роботи.

Разом до Перемоги!

Дотримуйтесь заходів безпеки  під час воєнного стану. При виявленні підозрілих предметів або боєприпасів негайно повідомляйте поліцію або службу ДСНС. Прохання, уникати під час повітряної тривоги масового скупчення великої кількості учасників.

З повагою, Веселинівський селищний голова Олександр РУМЯНЦЕВ