Новини Веселинівської селищної ради

Профілактика харчових отруєнь та кишкових інфекцій

Основними причинами таких спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму тощо.

13:15 06.08.2021

Юрій Товт - віце-чемпіон Чемпіонат Світу з греко-римської боротьби серед кадетів

25 липня в Будапешті завершився Чемпіонат Світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Збірна України виборола друге командне місце! Два «золота»,  два «срібла» і «бронза»! – відмінний результат цього сезону!

11:04 27.07.2021

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

16:00 26.07.2021

Про організацію роботи центрів масової вакцинації

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні в 2021-2022 роках, з метою недопущення підвищення захворюваності серед населення Миколаївської області управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА видало наказ від 20.07.2021 №588-Л «Про організацію роботи Центрів масової вакцинації».

12:00 26.07.2021

Перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської  області

Перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської області

Управління юстиції надало перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Вознесенського нотаріального округу Миколаївської  області.

10:49 26.07.2021