На центральному стадіоні селища стався прикрий випадок вандалізму

Дата: 22.07.2021 08:55
Кількість переглядів: 2017

Веселинівці, на жаль, останнім часом зустрічаються з непоодинокими проявами вандалізму. На окремі його випадки навіть не звертають увагу. Втім загалом картина сумна, адже через це селище втрачає свою привабливість. Невідомі заради розваги ламають лавки, урни, псують зелені насадження та квіти на клумбах, стіни розмальовують фарбою.

Вчора директор КЗ «Олімп» Олег Мизгало повідомив про пошкодження кабелю до водяного насосу, футбольних воріт та лавки для вболівальників. Дії вандалів спричинили чергових збитків.

Прикро, що підлітки сприймають вандалізм як гру, а руйнування - як можливість виділитися у групі однолітків. Селищна рада просить батьків, вчителів, вихователів та всіх небайдужих роз’яснити  підліткам, що руйнівні дії не прикрашають, а лише шкодять нашій громаді.

Зупинити вандалів в змозі кожен мешканець, якщо відповідно та небайдуже реагуватиме.

Якщо ви стали свідком правопорушення, не стійте осторонь, повідомляйте в поліцію!