Інформація від ГУ ПФУ в Миколаївській області

Фінансування пенсійних виплат ВПО

У вересні особам з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на виплату пенсій, неотриманих за минулі періоди, додатково спрямовано 536 млн грн.

11:43:08 21.09.2023

Заяву про надання соціальної послуги догляду вдома можна подати онлайн

Порядок організації надання деяких соціальних та медичних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 438.

11:18:42 13.09.2023

Пільговики можуть отримати невиплачені суми пільг, які облікувались у грошовій безготівковій формі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати невиплачені суми пільг.

12:37:43 08.09.2023

Підтвердження факту перебування одного з подружжя на утриманні померлого годувальника при оформленні пенсії у зв’язку з втратою годувальника

Згідно статті 36 Закону України від 09.07.2023 № 1058-ІV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника мають непрацездатні члени сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні. До непрацездатних членів сім’ї  відносяться, зокрема дружина (чоловік), якщо досягли пенсійного віку або являються інвалідами. До членів сім’ї, які вважаються такими, що були на утриманні померлого годувальника, відноситься дружина (чоловік), якщо:

14:34:32 06.09.2023

Заяви на страхові виплати можна подати онлайн

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс подання заяв щодо призначення/перерахунку/продовження страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням.

14:32:17 06.09.2023

Умови призначення субсидій на неопалювальний сезон деяким категоріям одержувачів

Житлові субсидії з початку неопалювального сезону більшості домогосподарств продовжено автоматично, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарства.

08:43:45 31.08.2023