Інформація від ГУ ПФУ в Миколаївській області

Про внесення змін до законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році» внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій».

13:43:34 11.03.2024

Як дистанційно подати уточнюючі дані до своєї пенсійної справи

Статтею 16 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що пенсіонер має повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду України про зміну даних, що вносяться до його персональної облікової картки (наприклад, про зміну особистих даних: отримання паспорта громадянина України нового зразка – ID - картки; зміну прізвища; зміну ідентифікаційного коду тощо).

09:28:24 06.03.2024

Надання допомоги по тимчасовій непрацездатності в періоді перебування застрахованої особи у відпустці без збереження заробітної плати

Чи призначається застрахованій особі допомога по тимчасовій непрацездатності у періоді відпустки без збереження заробітної плати?

14:54:37 01.03.2024

Рішення про перерахунок пенсій прийнято

На сайті Уряду оприлюднено постанову від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“, якою передбачено проведення індексації пенсій, підвищення розмірів мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим віковим категоріям пенсіонерів.

10:40:40 28.02.2024

Отримуйте довідки онлайн

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua є можливість замовити онлайн довідки, які підтверджені QR-кодом:

08:25:42 27.02.2024

Зарахування до стажу періоду простою

Статтею 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі — Закон № 1058-IV), передбачено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

12:54:23 26.02.2024

Соціальні норми, які враховуються при наданні пільги на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» визначені послуги, на які надається пільга:

11:30:21 21.02.2024

Зарахування до страхового стажу жінкам часу догляду за дитиною до трьох років

До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

12:50:14 13.02.2024

Щодо права на призначення житлової субсидії громадянам, які проживають в будинку, що не є їх власністю

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, в тому числі:

13:52:43 08.02.2024