Новини Веселинівської селищної ради

Нагородження до Дня захисника та захисниць України

3 жовтня, начальник другого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Обухов нагородив нагрудним знаком «Ветеран війни» та посвідченням учасника бойових дій солдата запасу Строчинського Юрія Вікторовича, відзнакою Президента України «За оборону України» старшого лейтенанта Слободяника Юрія Михайловича(посмертно).

09:15 04.10.2023

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята  –  Дня працівників освіти!

12:42 29.09.2023

Завжди на захисті України

Бригада «Азов» одним із перших став на захист української землі та українського народу. Бійці бригади постійно тренуються та покращують свої вміння, військові навички. Азовців поважають інші українські воїни та бояться вороги. За плечима бійців підрозділу ‒ успішні виходи та операції на передовій, де вони демонструють професіоналізм та злагодженість дій. «Азов» ‒ справжня родина, де кожен готовий прийти на допомогу один одному.

13:09 26.09.2023

До програми “Доступні ліки” включені препарати з доведеною ефективністю

4,24 млн пацієнтів отримують “Доступні ліки” безоплатно або з доплатою. Понад 14 тисяч аптек мають договір із НСЗУ. Повну або часткову вартість ліків, які входять в програму, аптекам з договором напряму відшкодовує НСЗУ. З 2019 року НСЗУ виплатила аптекам за відпущені лікарські засоби понад 7 млрд 529 млн  271 тис. грн. Ці цифри говорять про ефективність програми.

12:50 26.09.2023