ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Дата: 29.09.2023 12:42

Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята  –  Дня працівників освіти!

Сьогодні наша країна йде шляхом боротьби за вільний національний розвиток, забезпечення мирного і гідного життя нинішньому й прийдешньому поколінням. Вчительство завжди було і є найкращим провідником ідей української державності.

Схиляємо голову перед мудрістю українського освітянина – учителя, вченого, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашої держави.

Дякуємо вам шановні освітяни, за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління!

Бажаємо всім Вам миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпаної життєвої енергії, творчих ініціатив, вагомих професійних успіхів і звершень в ім’я нашої рідної України!

селищний голова, виконавчий комітет та депутатський корпус

Веселинівської селищної ради