Привітання до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветрана

Дата: 29.09.2023 12:43

Шановні веселинівці!

1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої країни.

Турбота про людей похилого віку – справа успішного суспільства. Саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, вчать  долати труднощі та бути гідними своєї держави.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Щиро вітаємо вас із святом і висловлюємо глибоку подяку за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваше життя, мудрість, ставлення до людей– це незмінний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра, Божого благословення і ласки!

селищний голова, виконавчий комітет та депутатський корпус

Веселинівської селищної ради