Привітання з Днем захисників та захисниць України

Дата: 29.09.2023 11:55

Дорогі наші захисники та захисниці, дорога громадо!

Відтепер 1 жовтня Україна відзначає чотири свята: День захисників та захисниць, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії.

Другий рік на нашій землі триває боротьба, якої світ не бачив від часів Другої Світової війни. Ця війна розставила акценти та показала для нас справжні національні цінності. Прагнення жити в незалежній державі, незламність духу українських козаків, а нині захисників та захисниць України заслуговують на повагу усього світу.

Героїчні й славні часи козацького лицарства є нашою національною гордістю та історичним спадком, який надихає український народ йти вперед до Перемоги.

Сьогодні, під час російсько-української війни, кожен українець та українка тримають свій фронт, наближаючи Перемогу зі зброєю у руках, у волонтерських рядах чи на своєму робочому місці, адже захисником є той, у кого в серці є Україна.

Ми - сильна нація, яка вміє об’єднатися, ми пам’ятаємо історію і будуємо незалежну, вільну, демократичну Україну на політичній карті світу.

Як і наші пращури, сьогодні ми звертаємося до Пресвятої Богородиці за заступництвом. З вірою і надією сподіваємося, що будуть почуті всі наші молитви про Мир на українській землі та небесний захист для наших воїнів.

Нехай овіяне козацькою славою свято додасть енергії та оптимізму. Хай сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних.

Нехай День захисника України завжди святкується під покровом мирного неба!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

селищний голова, виконавчий комітет та депутатський корпус

Веселинівської селищної ради