ПРО ЗНО 2017

Дата: 04.05.2017 21:53

Залишилась позаду процедура реєстрації на пробне та основне ЗНО-2017. Попереду - тривожне очікування початку процедури ДПА-ЗНО. Адже у цьому році для випускників загальноосвітніх навчальних закладів  результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим – математика або історія України (за вибором). Третій предмет випускники обирають самостійно.

У 2017 році для вступу до вищих навчальних закладів особи подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років.

Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики

• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• російської мови
• французької мови

Детальна інформація про програми зовнішнього незалежного оцінювання, на основі яких укладатимуться завдання з цих предметів, характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань розміщена в розділі «Предмети ЗНО» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Відповідно до наказу Херсонського центру оцінювання якості освіти на території Миколаївської області функціонуватиме 24 пункти тестування. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів Веселинівської селищної ради отримали запрошення на пукти тестування,  які розташовані у містах Вознесенську та Миколаєві. Перше тестування відбудеться вже 23 травня. Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради буде здійснювати заходи щодо організованого підвозу випускників Веселинівської ЗОШ, Колосівської ЗОШ, Порічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Веселинівської гуманітарної гімназії до пунктів тестування.

Веселинівська селищна рада щиро бажає всім учасникам тестування 2017 року досягти найкращих результатів, щоб у подальшому реалізувати  все, що задумано, про що мріється. Хай щастить!

Головний спеціаліст відділу освіти,сім’ї, молоді та спорту Веселинівської селищної ради                  Л.Б. Студзінська