Сесія селищної ради

Дата: 13.10.2017 10:35

12 жовтня 2017 року відбулось засідання ХІІІ позачергової сесії восьмого скликання Веселинівської селищної ради.

Основним питанням порядку денного було визнання повноважень старост по 4 старостинських округах.

За результатам голосування та рішенням сесії старостами Веселинівської об’єднаної територіальної громади визнано:

• Семенова Сергія Володимировича – Зеленівський старостинський окрг (с. Зелене, с. Колосівка, с. Кутузівка, с. Улянове);
  • Сергєєва Анатолія Миколайовича – Токарівський старостинський округ (смт Токарівка, с. Бондарівка, с.Виноградівка, с. Воронівка, с. Михайлівка, с. Новомиколаївка, с. Новопавлівка);
  • Кубаренко Олену Володимирівну – Поріччанський старостинський округ (с. Поріччя, с. Градівка);
  • Мосійчука Віктора Вікторовича – Луб’янський старостинський округ   (с. Луб’янка, с. Бузоварове, с. Іванівка, с.Калинівка, с. Нововоскресенка, с. Петрівка, с. Райдолина).

Після чого новообрані старости урочисто склали Присягу посадової особи місцевого самоврядування і підписали її текст відповідно до діючого законодавства.

Наступним депутати селищної ради прийняли рішення про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на старост Веселинівської селищної ради, як посадових осіб органу місцевого самоврядування.

А от рішення про надання дозволу Дитячо-юнацькій спортивній школі Веселинівської селищної ради укласти безоплатний тимчасовий договір із КУ «Веселинівський селищний спортивний клуб» на користування спортивною залою № 1 (вул. Мозолевського) членами футзальної команди смт Веселинове: із 16 жовтня по 31 грудня 2017 р.; щовівторка та щочетверга; із 19 год. 30 хв. до 21 год. 00 хв., після тривалої дискусії та активного обговорення депутатами селищної ради було відхилено.

Рішення про делегування повноважень, щодо внесення змін до бюджету, передачу автобусу, та інші можна переглянути у відкритому доступі на сайті селищної ради  veselynivska-gromada.gov.ua, в розділі «Рішення селищної ради»

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису