У розпалі ремонтної кампанії

Активно триває ремонтна кампанія у школах та садочках Веселинівської об’єднаної територіальної громади. До нового навчального року у школах та дошкільних навчальних закладах громади проводяться роботи по заміні систем опалення, ремонту харчоблоків та санвузлів. А також проходять косметичні ремонти в навчальних класах та групах дитячих садочків.

Протягом квітня-червня 2017 року, за сприяння та підтримки Веселинівської селищної ради, в Л’убянській ЗОШ було споруджено котельню та замінено систему опалення з метою покращення теплопостачання до навчальних класів та їдальні школи.

Наразі в їдальні закладу замість старих регістрів встановлено нові батареї.

Також проводяться маштабні ремонтні роботи по реконструкції Нововоскресенської філії «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітної школи І  ступеня  дошкільного навчального закладу», з метою підготовки його до нового 2017-2018  навчального року та забезпечення належного стану безпеки життєдіяльності вихованців у закладі.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності для Веселинівської об’єднаної територіальної громади завжди був освітній напрямок. Тому селищна рада і надалі буде продовжувати створювати комфортні умови для розвитку, виховання та навчання наших дітей!

Роботи в котельні та їдальні Лубянської ЗОШ

Реконструкція Нововоскресенської філії «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітної школи І  ступеня – дошкільного навчального закладу»