Це святе травневе свято

Дата: 09.05.2017 19:05

В серцях Ветеранів – осколки війни,

Лиш пам'ять – від ран отих  ліки.

Не їхня лиш пам'ять, а  ваша, сини,

І ваша, онуки, навіки!

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Можна по-різному ставитися до Другої світової війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

Цьогоріч 9 травня відбувся святковий концерт з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. До парку Перемоги завітали нечисленні ветерани війни, на яких тримався незамінимий трудовий фронт, діти війни, хто переніс усі воєнні біди, люди, які вдячні воєнному поколінню за подароване світле небо і мир.

Від імені Веселинівської селищної ради ветеранів та жителів селища привітав селищний голова Румянцев О.В., також до слова було запрошено голову районної ради ветеранів Донченко М.М. та ветерана війни Петренка І.Г.

А далі – тривожили душу пісні воєнних літ у виконанні народного хору «Веселинка» та учасників творчого колективу Веселинівського РБК. Зворушили до сліз декламації віршів від учнів Веселинівської гуманітарної гімназії та Веселинівської ЗОШ та підняли настрій танці маленьких вихованців хореографічних колективів РБК.

На сам-кінець свята Веселинівська селищна рада, почастувала ветеранів та усіх бажаючи смачною солдатською кашею.