Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Поповнення комунального господарства Веселинівської об’єднаної територіальної громади

   В ніч на 7 грудня 2017 року на територію Веселинівської ОТГ прибув потужний комунальний помічник, а саме новенький автогрейдер BGD-140 призначений для виконання великих обсягів землерийних і профільних робіт, при будівництві та утриманні доріг. Автогрейдер укомплектовано двигуном 110 кВт і механічною трансмісією. Для даного транспортного засобу є великий набір змінного робочого обладнання (поворотний бульдозерний відвал, бічний грейдерний відвал, розпушувач заднього розташування). Це значно розширить можливості працівників комунального господарства Веселинівської селищної ради під час виконання технологічних функцій по відновленню дорожнього покриття та підтримці його у належному стані.

  Вартість дано транспорту складає 2574,770 тис. грн., це кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

   Варто зазначити, що це не єдиний комунальний транспорт придбаний Веселинівською ОТГ, невдовзі очікується прибуття ще двох тракторів, які також виконуватимуть функції по утриманню об’єктів комунального господарства Веселинівської селищної ради.

      « повернутися до списку новин