Тренінг з теми «Якісна оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення неповнолітніми: навички збору інформації та формування Індивідуального плану роботи».
31.10.2025 року провідний інспектор Вознесенського РС №1 Ткач Дмитро Сергійович, який відповідає за роботу з неповнолітніми, взяв участь в тренінгу на тему: «Якісна оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення неповнолітніми: навички збору інформації та формування Індивідуального плану роботи».
Тренінг провели начальник сектору ювенальної пробації м. Миколаєва Лариса Польгуй та психолог Любов Нарсія.
Особливу увагу приділили між взаємодією поліції та органу пробації. Інспектор ювенальної превенції Владислав Герасименко розповів про роль поліції у зборі первинної інформації та важливість обміну даними між установами.
Під час тренінгу обговорювали, чому не можна спиратися лише на слова неповнолітнього, і як правильно виявляти «приховані» криміногенні фактори через аналіз шкільних характеристик, висновків психологів, поліції та медичних документів.
Тренінг допоміг підвищити впевненість у власних професійних рішеннях, показав, як аналіз документів може розкрити справжні причини поведінки підлітка, а також надав чітке розуміння, як уникати формального підходу у роботі.

