Про встановлення нових стандартів і критерій для молока, молочних напоїв

Дата: 23.04.2024 08:14

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до повідомлення компетентного органу Японії від 21.03.2024 щодо нотифікації в системі COTG/SPS/N/JPN/1247 від 30.11.2023 встановлено нові стандарти і критерії для молока, молочних напоїв, інших молочних продуктів, що зберігаються при кімнатній температурі (далі - вимоги).      Вищезгадані вимоги розміщено на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби (https://dpss.gov.ua) в розділі «Міжнародне співробітництво» - «Ветеринарія та безпечність» - «Вимоги країн світу». У разі зацікавленості в експорті вищезгаданої продукції, український експортер має підготувати необхідний пакет документів, відповідно до вищезгаданих вимог та заздалегідь надіслати його через свого імпортера в Японії до Карантинної служби Японії, з метою підтвердження його прийнятності. Разом з тим, звертаємо увагу, що вантаж із молоком, молочними напоями, іншими молочними продуктами, що зберігаються при кімнатній температурі, повинен супроводжуватись ветеринарним сертифікатом для сирого молока та молочних продуктів від парнокопитних тварин, які експортуються з України до Японії, а також пакетом документів, схваленим Карантинною службою Японії.