Повідомлення RASFF стосовно виявлення Salmonella spp. в гранульованому кормі для тварин, що експортувався з Німеччини

Дата: 21.03.2024 11:15

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 14.03.2024 № 11.1.3-21/5185 щодо повідомлення RASFF від 13 березня 2024 року № 2024.1278-fup17, стосовно виявлення Salmonella spp. в гранульованому кормі для тварин, що експортувався з Німеччини (виробник: Interquell GmbH, Wehringen) до України (отримувач: ПП «ВІРІС», вул. Січових Стрільців, 4, м. Бровари, Київська обл., 07400).

Відповідно статті 9 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів» оператори ринку, діяльність яких пов’язана з обігом зазначеного корму зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках корми, які не відповідають вимогам законодавства, та не пізніше двох робочих днів після виявлення невідповідності письмово інформувати компетентний орган про таку невідповідність та вжиті ним заходи для запобігання виникненню ризиків для тварин.

У разі виявлення вищезазначеного корму в обігу, просимо негайно інформувати Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на e-mail: vozn_dpss@dpssmk.gov.ua.