20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 12:13

Минуло вже 10 років від того, як у Києві відбулися лютневі події, які навіки закарбувалися в трагічній, але героїчній історії нашої країни. Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас.

Сьогодні веселинівщина у скорботі та з вдячністю згадує Героїв Небесної Сотні.

На урочистий мітинг завітали працівники Веселинівської селищної ради, учасники АТО/ООС, небайдужі громадяни. Звертаючись до присутніх, заступник селищного голови Ірина Жмурко нагадала, що всі ми, як і Герої Небесної Сотні - люди різного віку й професій, різних вподобань, але однакових і справжніх цінностей: «Всі ми прагнемо одного: мирного неба,  майбутнього без ворога та загроз нашій волі, квітучої України».

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим землякам-учасникам АТО/ООС.

Настоятель Прибужанівської Церкви Святого Іоана Хрестителя, ієрей Дмитро Король відправив панахиду за загиблими.

В умовах, коли ворог, не змирившись зі своєю поразкою на Майдані, продовжує нищити українців, ми надихаємося неосяжною силою духу, мужністю, витримкою героїчних синів і дочок України. Вони назавжди залишаться в пам’яті українців символом незламності та самопожертви на благо Батьківщини й українського народу.

Низько вклоняємось та дякуємо і тим героям, що полягли, і тим, що сьогодні зі зброєю в руках захищають нас від російської агресії.

Український дух незламний, а народ – нескорений!

Герої не вмирають, доки живе їхня слава!

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису