Вручили посмертні нагороди та військові звання загиблим військовослужбовцям з веселинівщини

Дата: 24.01.2024 10:00

23 січня, під час урочистостей до Дня Соборності, старшим офіцером  відділу  рекрутингу та комплектування другого відділу  Вознесенського РТЦК та СП, підполковником Сергієм Обуховим було вручено високі державні нагороди та оголошено про присвоєння чергових військових офіцерських звань загиблим військовослужбовцям  з веселинівщини.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента України № 433/2023 та  №450/2023 нагороджено наших земляків  солдатів РУДЕНКА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА та МУТРУКА СЕРГІЯ АФАНАСІЙОВИЧА орденами  "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Також, присвоєно чергові офіцерські  звання  старшому лейтенанту Слободянику Юрію Михайловичу звання капітан (посмертно) та лейтенанту Цекоту Юрію Олександровичу старшого лейтенанта (посмертно).

Ці хлопці віддали свої життя за волю українського народу, за його територіальну, національно-культурну, ідеологічну та духовну єдність.

Тим, хто втратив найближчих, нагороди та звання  не зменшать біль. Не повернуть спокій у їх сердце. Але вони мають твердо знати, що вся Україна та її народ довіку пам'ятатимуть імена та подвиги тих, хто віддав за них своє життя.

Герої не вмирають!

Вічна та світла пам'ять Героям!