Одинадцять місяців вважали безвісти зниклим: на веселинівщині поховали солдата, Євгена Балієта

Дата: 02.01.2024 14:08

Знову трагічна звістка сколихнула наші серця: на війні загинув БАЛІЄТ ЄВГЕН АЛЬВІНОВИЧ, 1975 р.н. житель селища Веселинове.

05 березня 2022 року, Євген був призваний на військову службу по мобілізації. У ЗСУ був стрільцем-санітаром. З 06 січня 2023 року вважався зниклим безвісти, у грудні родина отримала офіційне підтвердження про загибель Євгена внаслідок бойових дій на Донеччині, виконуючи бойове завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування російських окупантів.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, боєць загинув. Він поклав своє життя на вівтар рідної держави.

Веселинівска селищна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Сумуємо разом з вами в цей час скорботи.

Вічна пам’ять і Слава Героєві!!!