На сайті Міноборони з'явився довідник військовослужбовця після поранення

Дата: 11.12.2023 12:02

Міністерство оборони підготувало довідник для поранених захисників. Він містить покрокову інструкцію з підказками, як діяти у випадку поранення, травми або хвороби. Це інформація про допомогу, захист, права військовослужбовця.

На офіційному сайті міністерства через вкладку «військовослужбовцям» здійснюється перехід на сайт “Турбота”, де зібрано корисну інформацію, зокрема:

• як отримати направлення на лікування, реабілітацію чи оздоровлення;
  • на що важливо звернути увагу під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії;
  • які пільги та грошові виплати виплачуються;
  • які документи потрібно отримати та до кого звертатися.

Сайт містить алгоритми дій для пораненого військовослужбовця після отримання травми. Також на інформаційному ресурсі є відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо.

У довіднику розповідається про те, як діяти військовослужбовцю ЗСУ після поранення, отримати допомогу та оформити виплати.

Також йдеться про те, які документи повинен мати військовий на різних етапах лікування, відновлення, зняття з обліку чи повернення до служби. На сайті містяться також зразки довідок і рапортів, які потрібні військовим.

Завантажити довідник «Допомога після поранення» можна за посиланням https://turbota.mil.gov.ua/dovidnyk-poranenogo