Нагородження веселинівців

Дата: 08.12.2023 08:47

Початок цього місяця славний цілою низкою свят. 5 грудня - Міжнародний день волонтера, 6 - День Збройних Сил України, 7 - День місцевого самоврядування.

Немає жодного куточка нашої країни, якого б не торкнулися ці важливі урочисті дати. Так і в нашій громаді нагороджено причетних до цих свят.

Почесні грамoти Вознесенськoї районної ради з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера отримали:

• Віталій Ткаченко, підприємець;
  • Оксана Стоянова, в.о. директора Михайлівської  гімназії Веселинівської селищної ради.

Військова частина через волонтерів передала подарунок дівчинці Олександрі Голденберг, яка до маминих смаколоків постійно малює малюнки нашим військовим. Пишаємось нашими дітками та їх родинами!

Фото без описуФото без описуПочесні грамoти Миколаївськoї обласної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування oтримали:

• Людмила Гончарук, директор КП «Центр надання соціальний послуг Веселинівської селищної ради», депутат Веселинівської селищної ради девятого скликання;
  • Валентина Касянова, депутат Веселинівської селищної ради девятого скликання, волонтер, підприємець.

Почесні грамoти Вознесенськoї районної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування oтримали:

• Петро Гамулець, військовозлужбовець ЗСУ, робітник з комплексного обслуговування адмінбудинку Веселинівської селищної ради;
  • Сергій Мусурін, військовозлужбовець ЗСУ,  директор КНУ «Безпечна Веселинівщина» Веселинівської селищної ради;
  • Сергій Гончаров, військовозлужбовець ЗСУ, водій Центру надання соціальних послуг Веселинівської селищної ради;
  • Ліна Матковська, інспектор військово-облікового бюро Веселинівської селищної ради.

Почесні грамoти Вознесенськoї районної військової адміністрації з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування oтримали:

• Катерина Озимук, староста Новосвітлівського старостинського округу Веселинівської селищної ради;
  • Тетяна Крижанівська, староста Ставківського старостинського округу Веселинівської селищної ради;
  • Людмила  Митрофанова, начальник інспектор військово-облікового бюро Веселинівської селищної ради.

Зичимо нагородженим здоров'я, щастя, бадьорості та успіхів в усіх починаннях!