Миколаївська область, Вознесенський район

Привітання Веселинівського селищного голови з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 09:29

Шановні наші міцні та непохитні воїни-захисники!

Ви наша опора і міць, наш захист. Мужньо та самовіддано ви тримаєте позиції, нищите ворога і звільняєте від загарбників українські міста і села.

Щира подяка кожному та кожній за вірність військовій присязі, мужність і героїзм, наполегливу і самовіддану службу українському народу.

Низький уклін за те, що ціною власного життя і здоров’я продовжуєте здобувати свободу для мільйонів українців, виборювати право на існування нашої держави. За те, що проявляєте щодня високу бойову майстерність та волю до перемоги.

Здоров’я, віри, сили та витримки в запеклій боротьбі за вільну, незалежну, суверенну українську державу!

У скорботі схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, як віддали своє життя за Україну. Вічна та світла їм пам’ять.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

Слава Героям!

Веселинівський селищний голова                                 Олександр РУМЯНЦЕВ