В Україні стартувала комунікаційна кампанія:”Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”

Дата: 05.12.2023 12:57

Звернення «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!» з’явилися на вулицях України, щоб нагадати про те, що вакцинація як найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб є проявом поваги і піклування про себе, близьких та оточуючих.

На жаль, в умовах повномасштабної війни для багатьох українців питання піклування про своє здоров’я втратили пріоритетне значення, проте ризик спалахів вакцинокерованих інфекцій зріс, а COVID-19 залишається однією з причин смертності.

З метою збільшення охоплення вакцинацією через покращення інформування населення про важливість вакцинації, зокрема людей віком 60+, Проєкт USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» розпочав масштабну інформаційно-просвітницьку кампанію.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=l4DJMRRWnTw

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису