Веселинівська громада
Веселинівський район, Миколаївська область

Чергове придбання Веселинівської ОТГ

   Однією з найболючіших проблем сьогодення є незадовільний  стан  автошляхів громади та Веселинівська селищна рада докладає максимум зусиль для вирішення даної проблеми. З цією метою у 2017 році для комунального господарства Веселинівської ОТГ окрім грейдеру та двох легких колісних тракторів було придбано також коток вібраційний, який призначений для ущільнення основи асфальтобетонних  покриттів  при  значних  об’ємах  ремонтних  робіт.

    Даний транспорт є актуальним для нашої місцевості адже має досить високу маневреність та мобільність, що значно полегшить роботи не лише у виконанні ямкових і більш масштабних робіт по ремонту автошляхів, а й будівництву міських проспектів, площадок, тротуарів, а також при ремонті тротуарних доріг.

   Коток обладнаний сучасним двигуном з низьким рівнем шуму, вібрації та викиду шкідливих речовин, що немало важливо при роботі в населеному пункті.

  Вартість транспортного засобу складає 667250.00 грн., дана сума включає кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в розмірі 601050.00 грн. та кошти селищного бюджету в сумі – 66200.00 грн« повернутися до списку новин