Один, два, три – ялиночка гори!

Дата: 03.01.2018 17:03

Зима – чарівниця приносить нам не тільки сніг та морози, але й цілу низку прекрасних свят. Надзвичайно радісним саме для дітей є свято Нового року. Саме у новорічну ніч, під ялинкою, можуть трапитись казкові дива. Одним із таких див стало відкриття Новорічної ялинки, яке відбулося 28 грудня 2017 року на площі Б.Мозолевського, біля Будинку культури Веселинівської селищної ради. Малеча з задоволенням зібралася, аби прийняти участь у цьому казковому моменті та долучитись до новорічних розваг.
Дітлахи стали учасниками цікавого театралізованого дійства за участю казкових героїв. Найактивніші учасники конкурсів та вікторин отримали солодощі та новорічні подарунки від Веселинівської селищної ради.
Наприкінці дійства усі дружнім хором запалили новорічну ялинку та водили хоровод. А завершилася святкова програма новорічним концертом, який до уваги гостей представили артисти та учасники художньої самодіяльності Будинку культури Веселинівської селищної ради.